x
e k o k o m

Біфідопродукти

Біфідобактерії — домінуюча частина кишкової мікрофлори здорової людини, у тому числі немовлят. Користь цих бактерій переоцінити неможливо!


Продукти, збагачені біфідобактеріями, характеризуються високими дієтичними властивостями, оскільки містять ряд біологічно активних сполук з високими пробіотичними та антибіотичними властивостями. Такі продукти вже сьогодні дуже потрібні і найчастіше продаються в сегменті елітних продуктів. Їхній асортимент досить широкий. Це кисломолочні продукти, сквашені чистими або змішаними культурами біфідобактерій («Біфідум», «Біфід'ОК» та ін.). Це напої, сквашені разом культурами біфідобактерій і молочнокислих мікроорганізмів (йогурт, ряжянка, простокваша). Це і вершкові креми з біфідобактеріями, кисломолочний сир, сир, масло, національні продукти змішаного бродіння (кефір, мацоні, ацидофілін), сухі дитячі молочні суміші та багато інших.


Для розширення асортименту продуктів з пробіотичними властивостями ми пропонуємо інноваційні штами біфідобактерій (Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis), а також їх комбінації з мезофільними коками та/або структуроутворюючим термофільним стрептококом, ацидофільними бактеріями. Унікальність комбінації полягає в тому, що при одночасному сквашуванні біфідобактерій в одній суміші з молочнокислими бактеріями, біфідобактерії не пригнічуються (як це часто буває), а активно розвиваються паралельно з розмноженням молочнокислих бактерій. Таким чином досягається високий вміст біфідобактерій у готовому продукті, у тому числі на кінцевий термін придатності продуктів.

Ми допоможемо Вам налагодити виробництво біфідопродуктів, що мають пробіотичні властивості із заданим складом, щільним згустком, високою біологічною та харчовою цінністю та ніжним смаком.