x
e k o k o m

Термофільний стрептокок

Streptococcus thermophilus

Streptococcus thermophilus є незамінною термофільною молочнокислою бактерією, що має комерційне значення для виробництва сиру та інших молочних продуктів. Streptococcus thermophilus добре адаптований до молочного середовища, оскільки він швидко ферментує лактозу і виробляє L (+) молочну кислоту гомолактичним чином, ацетальдегід та діацетил. Він гідролізує молочні білки та казеїн у пептиди та амінокислоти. Streptococcus thermophilus також відповідає за виробництво екзополісахаридів, які мають пребіотичну дію.


Streptococcus thermophilus також відомий як корисне доповнення до травної системи людини. Його споживання допомагає полегшити симптоми непереносимості лактози та інших шлунково-кишкових розладів. Streptococcus thermophilus знижує кислотність кишечника, запобігає дріжджовим інфекціям і росту опортуністичних організмів (захворювання, що викликаються умовно-патогенними вірусами або клітинними організмами (бактерії, гриби, найпростіші) у різних частинах людського тіла.


Streptococcus thermophilus може допомогти людям, які проходять курс лікування антибіотиками. Він також може бути корисним у профілактиці раку, оскільки, судячи з досліджень, знижує кількість нітритів в організмі.


Переваги

- Вибудовує бар'єр кишковим та вагінальним інфекціям.

- Зменшує непереносимість лактози та покращує засвоюваність молочних продуктів.

- Знижує ризик діареї, пов'язаної з антибіотиками.

- Профілактика та лікування діареї у дітей раннього віку.

- Має протипухлинну та протиракову активність.

- Має антиоксидантну здатність і захищає організм від пошкодження вільними радикалами.

- Стимулює імунну систему.