x
e k o k o m

Бринза, Фета, Брі

Пропонуємо повністю укомплектовану універсальну лінію для м'яких свіжих або зрілих розсольних сирів (Бринза, Фета), кисломолочних сирів (Останкинський, Вершковий, Селянський, підпресований сир і т.д.) та сирів з пліснявою (Камамбер, Брі та ін).Від апаратної ділянки нормалізоване та пастеризоване за 72-74°С молоко, охолоджене до технологічно необхідної температури (зазвичай до 32-34°С), подається у сировиготовлювач DONI O Vat SC (1).

Автоматично або вручну вносяться всі інгредієнти для коагуляції, після чого починається процес виробництва сиру: перемішування, коагуляція, поздовжнє та поперечне різання згустку, обсушування. Після закінчення процесу подається світловий та звуковий сигнал і автоматично вмикається система зливу.


Сироватко-зернова суміш подається в DONI Draining/Filling (3) за допомогою подвійного гвинтового насоса, який дбайливо перекачує зерно і забезпечує рівномірність потоку. За допомогою автоматичного розподільника здійснюється заповнення мультиформ, які подаються від штабелера DONI Stabelmatic (6) через тунельну мийку (5) з подальшим перевертанням на DONI Rotoform (4). Заповнені мультиформи рухаються до кінця конвеєра, де автоматично штабелюються за допомогою DONI Stabelmatic (6). Готовий штабель перевертається 3 рази за допомогою кантувача DONI Rotomatic (8) для самопресування та остаточного формування сирної голівки, після чого переміщається в солільні басейни.


Підготовка сольового розчину відбувається в DONI Brinedose (9).

Після посолки контейнери з продуктом транспортуються до камери дозрівання.

Після дозрівання (зазвичай 30-40 днів) готовий продукт пакується в торгову упаковку та вирушає у реалізацію.


Миття модуля може здійснюватися локально або централізовано DONI ProCIP (12), а мультиформ – у тунельній мийці (5).


Добова продуктивність ділянки становить 14 000 кг готового продукту при об'ємі DONI O Vat SC (1) – 3 000 л.


Переваги виробництва м'яких сирів

- короткий термін дозрівання порівняно з твердими сирами і, як наслідок, невеликі холодильні потужності та площі;

- збільшення виходу продукту за рахунок підвищеної вологи;

- вартість автоматизованої лінії для м'яких сирів набагато нижче вартості подібної лінії для виробництва твердих сирів;

- висока рентабельність продукту;

- короткий термін окупності лінії.