x
e k o k o m

Ряжанка та інші національні продукти

Ряжанка, варенець – кисломолочні напої, що отримуються з коров'ячого топленого молока при молочнокислому бродінні.


Основою пропонованих культур є структуроутворюючий ароматний термофільний стрептокок та його варіації з мезофільними лактококами (дозволені до використання в Україні).


Залежно від ваших побажань ми пропонуємо багатоштамові культури, що формують як в'язкий або в міру в'язкий згусток (для резервуарного способу виробництва), так і коротку структуру згустку, що колеться (термостатний спосіб виробництва).


Закваски, що пропонуються, перешкоджають процесу синерезису, формують високу щільність продукту, ефективно працюють у низькоякісній, термолабільній сировині, у сировині з низьким вмістом сухих речовин. Все це дозволяє відмовитися від загусників та стабілізаторів, що позитивно позначається на якості та собівартості готового продукту.


Культури стабільно працюють у широкому діапазоні робочих температур (32-43°С). Дозволяють отримувати готовий продукт із вираженим ароматом, бажаними консистенцією та кислотністю. Підбір заквасок проводиться з урахуванням технологічних вимог Замовника.

Передбачені варіації

- з болгарською паличкою (Мечниківська, Південна, листкова простокваша);

- з ацидофільною паличкою (ацидофільна простокваша та ін.);

- з мезофільними тактакокками (вершкова складова);

- із дріжджами (національні продукти змішаного бродіння);

- з біфідобактеріями (функціональні продукти);

- індивідуальні запити Замовника.


Простоквашу ацидофільну, Південну, звичайну та варенець всіх видів жирності можна випускати солодкими, з додаванням ароматичних речовин у вигляді ваніліну чи кориці.


Ми завжди готові надати Вам консультаційну та технологічну підтримку у виробництві ферментованих продуктів!